Naše DVD a další info

22.12.2008

Na posledním letošním závodě, který se jel v září ve Sřemech, jsme vám slíbili DVD z našich závodů. Měsíc se sešel s měsícem a DVD je na světě.
Najdete na něm nejenom sestřih z celého závodního dne, ale i samostatné vystoupení *Sporťáčka*, které se nachází v bonusech. Takže pokud máte zájem, objednávat jej můžete na info@pegas-production.com nebo na turbo@socialistik-dragster.cz za 150,- Kč + poštovné. Do předmětu e-mailu nezapomeňte napsat 'dvd socialistik dragster' a do samotné zprávy své jméno, adresu a váš e-mail pro potvrzení objednávky.


A když by jste si objednávali naše DVD, můžete se ještě porozhlídnout po vašem okolí, jestli se u vás nenachází vyasfaltovné letiště s délkou minimálně 500m. Kdyby jo, pošlete nějakej kontakt na jeho majitele či správce a mi vám budeme moc vděční :-) Sháníme totiž další možná místa, kde by se naše závody mohly konat.


A do třetice všeho dobrého a zlého. Chtěli by jsme nabídnout všem organizátorům moto akcí v příštím roce, jejichž akce se koná na letišti s asfaltovým povrchem, možnost ukázky našich závodů. Takovou naši malou reklamu. Pro vás by to byl určitě zajímavý doprovodný program. Např. budete pořádat sprinty japonských šestistovek a o přestávce vám upravená třiapůla ukáže jak udělá 400m za cca 13s :-) Samozřejmostí by byla upoutávka a report z vaší akce na těchto stránkách (vzniká nová sekce *Promo*).


Takže pokud vás něco z toho co je napsáno výše zaujalo, pište, pište a pište. Klidně jenom sem do diskuze nebo na turbo@socialistik-dragster.cz, ale hlavně ať je tady o vás slyšet. Teda číst :-) (to je ale zase blbost :-))