Tyto stránky používají k některým svým funkcím soubory cookies. Kliknutím na jakýkoliv ovládací prvek nebo odkaz na těchto stránkách souhlasíte s používáním těchto souborů.

Výsledky květen 2010 Střemy

17.5.2010
Tabulka třídy do 50ccm klasik

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
6 Modroczki Jan simson 17.97 17.16 17.62 17.39
48 Kešek Petr simson 18.91 18.16 18.15 18.155
59 Šafránek Jan simson 18.79 17.78 19.12 18.285
5 Chládková Anna simson 19.6
77 Kalfas Martin simson 18.94 18.44 18.72 18.58
1 Laymr Jan jawa 21.66 18.97 19.22 19.095
3 Rechcíbl Ondřej simson 23.69 99.99

Tabulka třídy do 50ccm special

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
74 Páv Karel stadion 14 14 14.28 14
90 Dvořák jindřich stadion 16.06 16.41 16.4 16.23
4 Kalvoda Břetislav jawa 16.84 16.47 16.68 16.575
16 Klenovec Jiří jawa 16.94 16.91 17.15 16.925
100 Denk Leoš jawa 24.35 17.94 23.09 20.515

Tabulka třídy do 250ccm klasik

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
55 Mašek Radek mz 12.56 12.47 12.56 12.515
87 Ulbrich Ondřej mz 14.75 14.44 14.06 14.25
9 Hanuš Robert jawa 15.21 15.34 15.38 15.275

Tabulka třídy do 250ccm special

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
96 Fingerhnt Josef jawa 12.84 13 12.75 12.795
53 Zhoř Martin jawa 13.06 12.6 13.41 12.83
29 Bezouška Jakub jawa 12.87 13.59 13.23
17 Šmucr jakub čz 13.29 13.44 13.59 13.365
58 Zeman Jaroslav jawa 14.44 12.97 14.06 13.515
32 Křížek Václav jawa 13.72 14.15 13.96 13.84
71 Ulbrich Jakub mz 99.99
54 Kalvoda Břetislav čz 99.99
18 Král Petr mz 99.99

Tabulka třídy do 350ccm klasik

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
86 Čermák Pavel jawa 12.78 12.19 12.25 12.22
98 Kubelka Jan jawa 12.28 12.44 12.75 12.36
43 Mourek Lukáš jawa 17.78 13.91 13.94 13.925

Tabulka třídy do 350ccm special

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
57 Hejtmánek Milan jawa 11.06 10.43 10.57 10.5
23 Onderka jakub jawa 10.44 11.03 10.735
10 Doskočil Martin jawa 12.03 11.79 11.85 11.82
72 Tikovský Jakub jawa 13.03 12.09 12.32 12.205
14 Hladík Lukáš jawa 12.16 12.34 12.29 12.225
12 Dalis Láďa jawa 12.87 12.97 13.03 12.92

Tabulka třídy SPORT

číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
127 Vilím David praga 11.88 11.25 11.38 11.315
35 Křížek Martin čz 11.59 12.88 13.06 12.235
64 Černý Jiří jawa 12.94 12.72 12.19 12.455
93 Salinger Pavel praga 12.5 12.85 12.675
11 Modroczki Jan čz 13.53 12.88 13.22 13.05