Tyto stránky používají k některým svým funkcím soubory cookies. Kliknutím na jakýkoliv ovládací prvek nebo odkaz na těchto stránkách souhlasíte s používáním těchto souborů.

Výsledky II. květen 2014 Katusice

11.7.2014

Tak je tady pokus číslo dvě :-D

Třída '50 ccm Klasik'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
32 Vladimír Chadima
15.96 16.12 16.25 16.35
66 Vít Šifner
16.59 16.84 16.87 17.12
11 Lukáš Hála
16.97 17.41 17.56 22.67
26 Petr Holub
17.39 17.6 17.81 18.15
5 Andrea Hradilová
17.67 20.95 22.05 40.85
14 Klára Lorencová
18.08 18.18 18.29 18.39

Třída '50 ccm Special'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
13 Jan Havel
12.33 12.74 13.37 14.62
60 Zdeněk Maršálek
13.29 13.67 13.84 13.89
6 Jiří Klenovec
13.58 13.64 13.81 14.15
4 Břetislav Kalvoda
14.07 14.1 14.2 14.31
15 David Bak
15.44 16.29 16.67 23.93
8 Petr Král
15.81 15.97 16.77 17.47
47 Miroslav Kožnar
17.71 18.07 18.07 19.17

Třída '250 ccm Klasik'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
100 Radek Mašek
10.64 10.68 10.83 10.89
93 Petr Král
11.02 11.24 11.3 11.34
20 František Škvařil
12.01

Třída '250 Special'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
54 Martin Křížek
8.97 9 9.36 9.42
77 Milan Jonšík
9.62 9.86 10.05 10.09
81 Luděk Procházka
9.93 10.25 10.29 10.52
69 Radek Mašek
10.22 10.35 10.53 11.25
29 Jakub Bezouška
10.69 11.03 11.57 11.77
18 Jakub Šmucr
10.83 11.21 11.31 11.72
92 Petr Král
10.89 11.43 11.67 11.72
97 Josef Fingerhut
11.73 11.73 11.96 11.96
51 Pavel Onderka
11.75 12.07 12.13 12.53

Třída '350 ccm Klasik'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
7 Jan Modrozcki
9.93 10.13 10.2 10.33
12 Tomáš Repa
10.63 11.09 11.25 11.3
25 Lukáš Mourek
11.21 11.34 11.49 11.79
21 Zdeněk Grepl
11.41
1 Jiří Mráz
11.47 11.76 11.89 12.57

Třída '350 Special'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
30 Boros Máté
8.18
48 Daniel Brožek
8.64 8.95 9.34 15.35
34 Liszkai Bálint
8.96 9.29 9.63 11.24
2 Jakub Tikovský
8.98 9.08 9.4 9.71
99 Boros Gábor
9.19 9.22 9.25 9.5
96 Josef Fingerhut
10.32 11.12 11.13 11.28
17 Daniel Kašpar
10.41 10.56 10.88 10.9
3 Jan Hudík
10.83 10.89 11.27 14.9
88 Roman Beránek
12.95

Třída 'Sport'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
9 Láďa Dalis
10.06 10.07 10.36
28 Tomáš Svejkovský
10.57 10.65 10.85 10.94
10 Jan Modrozcki
10.59 10.65 11.26
111 Petr Král
10.66 10.78 10.97 11.21

Třída 'Veteran'

Startovní číslo Jméno Nejlepší čas 2. čas 3. čas 4. čas
6
7.75 7.78 7.95 8.35