Tyto stránky používají k některým svým funkcím soubory cookies. Kliknutím na jakýkoliv ovládací prvek nebo odkaz na těchto stránkách souhlasíte s používáním těchto souborů.

Výsledky Srpen 2014 Katusice

24.8.2014
Pořadí v kvalifikaci 50 klasik
semifinále Umístění jezdce finále
1. 3 x 16,53 1 16,49
4. 56
19,03 4 18,37
2. 55 x 16,83 2 16,83
3. 17
17,98 3 17,57







50 special
semifinále
finále
1. 13 x 13,32 1 13,86
4.




2. 79
14,65 3 13,89
3. 8 x 14,46 2 14,26







250 klasik
semifinále
finále
1. 69 x
1 10,77
4.




2. 93 x 11,05 2 10,97
3. 52
13,38 3 14,15







250 spacial
semifinále
finále
1. 14 x 9,36 1 9,41
4. 23
10,41 4 10,31
2. 77 x 9,9 2 9,79
3. 81
10,41 3 9,85







350 klasik
semifinále
finále
1. 1 x 10,34

4.




2.




3.











350 special
semifinále
finále
1. 48 x 9,07 1 9,07
4. 6
10,9 3 11,11
2. 2 x 9,27 2 8,79
3. 88
11,85 4 11,2







sport
semifinále
finále
1. 9 x
1 11,05
4.




2. 111 x 11,15 2 10,85
3. 28
11,61 3







veterán
semifinále
finále
1. 5 x 8,14
7,5
4.




2.




3.




X - výtěz jízdy
časy jsou 'bez' reakce

Časy kvalifikačních jízd:

Tabulka třídy 50_klasik
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
3 Michal Kuchar 16.91 16.55 16.56 16.555
55 Lukáš Hála 17.53 16.99 17.28 17.135
17 Pavel Sýkora 17.95 17.95 17.68 17.815
56 Jirka Šole 18.22 18.36 18.58 18.29
 
 
Tabulka třídy 50_special
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
13 Jan Havel 12.99 12.32 15.41 12.655
79 Jakub Bezouška 13.97 13.87 14.09 13.92
8 Petr Král 14.88 14.18 14.3 14.24
 
 
Tabulka třídy 250_klasik
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
69 Radek Mašek 10.9 11 10.63 10.765
93 Petr Král 11.24 10.92 11.05 10.985
52 Miroslav Tardovský 14.03 13.44 15.02 13.735
 
 
Tabulka třídy 250_special
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
14 Martin Křížek 9.35 9.43 9.35 9.35
77 Milan Jonšík 10.05 9.97 10.81 10.01
81 Luďa Procházkovic 10.58 10.13 9.89 10.01
23 Radek Mašek 10.53 10.66 10.66 10.595
44 Jakub Šmucr 11.09 10.4 10.745
96 Josef Fingerhut 11.92 11.92 11.89 11.905
51 Pavel Onderka 12.37 12.19 12.24 12.215
 
 
Tabulka třídy 350_klasik
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
1 Jan Ryba 10.45 10.36 10.41 10.385
 
 
Tabulka třídy 350_special
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
48 Daniel Brožek 8.76 11.32 8.27 8.515
2 Kuba Tikovsky 8.94 8.93 9.13 8.935
88 Roman Beránek 10.23 10.3 10.87 10.265
6 Josef Fingerhut 10.73 10.66 11.83 10.695
 
 
Tabulka třídy sport
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
9 Ladislav Dalis 10.21 10.14 10.23 10.175
111 Petr Král 10.92 10.67 14.94 10.795
28 Tomáš Svejkovský 11.18 10.8 10.84 10.82
 
 
Tabulka třídy veteran
číslo jméno jezdce motorka 1.čas 2.čas 3.čas souhrn
5 Martin Křížek 7.86 7.87 7.94 7.865